O nás

Společnost Říha Interiér se již od roku 1990 zabývá truhlářskou výrobou nábytku a realizací interiérů na míru.

Říha interiér - piktogramy

Říha Interier s r.o.

Specializací naší firmy je dýhovaný nábytek. Pracujeme však také s materiály, jako je masivní dřevo, Corian®, sklo, kovy, lamino desky apod.

Významnou část naší produkce tvoří kancelářský nábytek nejen pro kanceláře, open space office, zasedací a konferenční místnosti, recepce, ale také pro banky, cestovní kanceláře, hotely a zdravotnická zařízení.

Veškerý nábytek, ať jde o kuchyně, obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, křesla, ložnice, postele, nebo stoly, židle a pracovní desky, vyrobený naším týmem, je zrcadlem modernímu designu s ohledem na perfektní funkčnost.

Přesahuje-li přání zákazníka možnosti řadového nábytku, předložíme zcela individuální design, který dokáže uspokojit i nejvyšší nároky na výjimečnost provedení.

Říha interiér s r.o.
Náš příběh v datech
2010

Slavíme 20 let své existence.

2006

Opět rozšiřujeme svůj výrobní tým.

2004

Investujeme do nové lakovny a nakupujeme další stroje pro výrobu.

2003

Stěhujeme se do vlastních prostor v Brně - Tuřanech (4 500m2).

1998

Nárůst výroby kapacitně překračuje naše možnosti, a proto začínáme využívat ještě větších ploch.

1996

Zakládáme společnost s ručením omezeným.

1992

Rozrůstáme se a stěhujeme se do větších prostor.

1990

Začátek provozování živnosti.

Naše společnost vykazuje dobré výsledky, kterých dosahujeme především díky vysoké kvalitě našich výrobků, profesionálnímu a zcela individuálnímu přístupu k jednotlivým zákazníkům a v neposlední řadě díky týmu skutečných odborníků s mnohaletou praxí a zkušenostmi v oboru. Napište nám, rádi Vás o tom přesvědčíme.

Říha interiér - ico03 Říha interiér - ico04 Říha interiér - ico05 Říha interiér - ico06 Říha interiér - ico07 Říha interiér - ico08 Říha interiér - ico09 Říha interiér - ico10 Říha interiér - ico11 Říha interiér - ico12 Říha interiér - ico13 Říha interiér - ico14

Vybrané realizace

Projekt
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013312 - ENERGETICKÉ ÚSPORY VE SPOLEČNOSTI ŘÍHA INTERIER, SPOL. S R.O.
je spolufinancován Evropskou unií.

V rámci projektu bylo řešeno zateplení pláště budovy, výměna části stávajících otvorů a výměna osvětlení v objektu pana Bronislava Říhy (jednatele společnosti ŘÍHA interier, spol. s r.o.) v Brně-Tuřanech.

EU OP PIK - logo
MPO - logo